Po prostu Wiślak napisał(a):

Czyli co, ma grać na złość Valckxowi? Takie i jeszcze lepsze statystyki na zapleczu ekstraklasy miało wielu piłkarzy na przestrzeni kilku lat, z których żaden nie został wybitnym piłkarzem.
|
Robert Lewandowski miał lepsze, to tam ktoś o nim usłyszał. Swego czasu na tym poziomie rozgrywek grali na przykład Pawłowski, Peszko, Mierzejewski.
Swego czasu Rafał Boguski król strzelców trzeciego poziomu rozgrywek trafił do Wisły. Pierwszy sezon słaby, ale kolejny na wypożyczeniu w GKS już niezły.