Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7398
Stary 24.06.2012, 19:07
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo ) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).
Możesz zacytować wypowiedź, w której Błaszczykowski mówi, że chce więcej biletów?
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując