Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 24.06.2012, 18:26
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo ) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 24.06.2012 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując