Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo

) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.
Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).