Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
57222
24.06.2012, 18:15
Po prostu Wiślak
napisał(a):
Cóż za oszałamiająca rekomendacja! Chrapek jest dobry, bo kiedyś forumowicz Fialo z nim grał i ów go olśnił! Wow! I dlatego, że dotychczas zaliczył ledwie jeden sezon w seniorach, więc nie mógł nic więcej osiągnąć niż osiągnął! Bomba! Drugi Messi normalnie, na 100%! Aż dziw, że jeszcze żaden porządny klub go nie zauważył! Ważne, że Fialo, empirycznie go widział! To jest to!
To forum z każdym dniem jest coraz lepsze! Albo niektórzy coraz więcej piją. Tak czy owak, świetna rozrywka.
A dlaczego tak deprecjonujesz umiejętności tego grajka jeśli można wiedzieć ?
Jakieś podstawy ku temu ? Ja go w akcji nie widziałem na tyle, żeby ocenić, ale czekam niecierpliwie co pokaże.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik