kacpaw91 napisał(a):

|
Dokładnie, Błaszczykowski przede wszystkim wypowiedział się o bałaganie podając przykłady biletów i premii.
|
Nie, Blaszczykowski wypowiedzial sie, ze chce bilety. Zadbego glebszego przekazu w tym nie bylo. Jak chcial sie wypowiedziec o PZPN to mial milion innych okazji, np przy sprawie z orzełkiem. Wtedy siedzial potulnie.
Cytat:
|
Zresztą jak wy byście byli reprezentantami to byście nie chcieli móc kupić biletów (bez losowania) dla swoich bliskich i przyjaciół? Dlatego, że nie jesteście i nigdy nie mieliście takiej okazji prościej wam jest go krytykować.
|
Dostali po 8 biletow na mecz. To o 7 za duzo. Polowa Polski chcial ogladac na zywo mecze, nie widze zadnego powodu dla ktorego rodziny pilkarzykow mialy byc wpuszczane na innych zasadach.
Cytat:
|
Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają?
|
A niby po co by mieli? Co to wogole jest za argument. Murawski zawalil pilkarsko, tak jak wszyscy inni oprocz Tytonia. Nie szczekal potem w mediach o .......ach. Poza tym to, ze Murawski jest slabym pilkarzem bylo wiadome od dawna i nikt o tym nie musi przypominac. To, ze Blaszczykowski jest miernym czlowiekiem ukrywal cale zycie wiec nie widze powodu, dla ktorego by teraz nie mialo byc nagonki na niego.