Z tańszych smartfonów mogę polecić SE Live. Bardzo płynny interfenjs, bez żadnych cięć, android + wifi + aparat (5 mega) za dnia jak na telefon robi naprawdę niezłe zdjęcia(w nocy niestety już gorzej), nagrywanie HD 720p + funkcja Walkman która z dobrymi słuchawkami daje naprawdę niezły efekt.
Mam ten telefon 3 miesiące i mogę polecić, tyle razy po melanżach zaliczył upadek (

), po mimo to obudowa w jak najlepszym stanie, zero przycięć, sprawna obsługa.Ceny na allegro od 450 zł.