Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7389
Stary 24.06.2012, 16:01
te bilety to temat zastepczy, powinni przeprosic ze dali dupy w najwazniejszym turnieju jaki sie odbyl na ziemiach Polski, a on wyskakuje z biletami, premiami
jestem ciekaw co bede mowic o przygotowaniach fizycznych, bo znow cos bylo nie tak, niby sztab mial sie nauczyc na bledach a gowno sie nauczyl, co turniej to samo, graja beznadziejnie a potem Polacy nic sie nie stalo i zdobycie 2 pkt nie jest wielka porazka i 4 miejsce w najslabszej grupie

Odpowiedz cytując