|
te bilety to temat zastepczy, powinni przeprosic ze dali dupy w najwazniejszym turnieju jaki sie odbyl na ziemiach Polski, a on wyskakuje z biletami, premiami
jestem ciekaw co bede mowic o przygotowaniach fizycznych, bo znow cos bylo nie tak, niby sztab mial sie nauczyc na bledach a gowno sie nauczyl, co turniej to samo, graja beznadziejnie a potem Polacy nic sie nie stalo i zdobycie 2 pkt nie jest wielka porazka i 4 miejsce w najslabszej grupie
|