|
Wracam z wakacji a tutaj niezła afera z Jakubem B jak to na weszlo napisali.Szczerze to nigdy nie spodziewałbym się po nim takiego zachowania (walić aukcje) ale kwestia biletów dostał sporo i mało mu było i jeszcze atak na Grzegorza L pewnie był przekonany,że nikt tego nie sprawdzi a media tradycyjnie zaatakują pzpn...ale przeliczył się chłopaczek.U mnie ma sporego minusa
Ostatnio edytowane przez Misiak : 24.06.2012 o godz. 15:49.
|