Weź przy....... jeszcze z osiem turlających się po ziemi po 3 to mało pusty ignorancie
Widziałeś go kiedyś na żywo ? Miałeś okazję grać z nim lub przeciwko niemu

? Jak mniemam nie. A popatrz - tak się złożyło, że ja miałem

I wiem na co go stać. I wiem, że jak dostanie szansę z prawdziwego zdarzenia, to ja wykorzysta.
A ty turlaj tego dropsa dalej, zobaczymy kto się będzie śmiał po sezonie
