bonawentura napisał(a):

Chrapek i Brud powinni zostać i rządzić środkiem. Zwłaszcza Chrapek. I tego piłkarza widziałbym w przyszłym sezonie w środku linii od pierwszej minuty. Należy odważnie postawić na młodych piłkarzy. Trzeba jednak dodać, że środek jest mimo to tragiczny i ta pozycja wymaga wzmocnienia. Bo Wilk jest bardzo słaby i powinniśmy kogoś innego jako defensywnego zawodnika sprowadzić.
|
Chrapkowi bezsprzecznie powinno się dać szansę, ale Brud niestety zdążył pokazać, że do Wisły się nie nadaje. Można go ewentualnie wypożyczyć, ale raczej po roku nie wróci z jakiegoś Piasta jako geniusz środka pola.