Sancezz napisał(a):

http://www.soccernews.nl/news/159522...enen_opleveren
tutaj pisze, że heracles jest zainteresowane m.in. Jaliensem, ale w ogóle nie chodzi tutaj o wymianę na linii Wisła-Heracles... rozmawiają z jakimś niemieckim klubem, który jest zainteresowany kupnem Overtooma za 2,7mln euro.
|
Czyli plota głosi, że sprzedadzą Overtooma za ponad 2,5 bańki Euro albo zamienią na Jaliensa? Heracles ma najwyraźniej jakąś holenderską wersję Bednarza na stanowisku dyr. sportowego.
Spoko, niech dorzucą Evertona da Silvę za Gargułę i Luisa Pedro za automat z coca-colą.