|
Po to jest ten temat, by proponować. Nie wiem ile Seedorf by sobie zażyczył, ale pewnie do końca w Milanie zarabiał niebagatelne pieniądze. A może jednak nie? Myślę, że chociaż warto byłoby się zorientować ile zarabiał. Sezon, dwa w polskiej lidze śmiało na przyzwoitym poziomie mógłby pograć.
|