Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14142
Stary 24.06.2012, 12:08
Po to jest ten temat, by proponować. Nie wiem ile Seedorf by sobie zażyczył, ale pewnie do końca w Milanie zarabiał niebagatelne pieniądze. A może jednak nie? Myślę, że chociaż warto byłoby się zorientować ile zarabiał. Sezon, dwa w polskiej lidze śmiało na przyzwoitym poziomie mógłby pograć.
Odpowiedz cytując