Bo rok temu był jego pierwszy sezon w seniorskiej piłce? Bo 3 miesiace temu skonczyl 20 lat? Nie każdy jest Eriksenem i jest gwiazdą w wieku 18 lat. Zluzuj poślady, bo chłopak naprawdę prezentuje się dobrze i przy naszej polityce transferowej (kasa niet!) oraz naszym obecnym środku pola ze starym Sobolem (nawet nie wiadomo czy przedłuży kontrakt), Wilkiem, który grę do przodu zna tylko z telewizji i gwiazdeczką Maorem z muchami w dupie chłopak naprawdę może nam pomóc.