fialo napisał(a):

Michał Chrapek wraca, by dzielić i rządzić w drugiej linii. Mam nadzieję, że dostanie szansę z prawdziwego zdarzenia, bo możliwości ma niebagatelne.
|
Chyba w grze w szachy. Jak to się stało, że ten gigantyczny talent i geniusz piłkarski jeszcze nic wartościowego w piłce nie osiągnął, nic nie zdobył, niczym się nie wyróżnił?
A tak, wiem: "nie dostał szansy!"
