Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7382
Stary 24.06.2012, 11:18
Moim zdaniem chodziło w tej aferze o brak organizacji. Może i mieli wyznaczoną pulę biletów, za to nikt nie kwapił się do tego, by zawodnikom te bilety rozdać, albo udostępnić rodzinom. To pokazuje ogromny burdel w PZPN. Bo inaczej tego nie można nazwać...
Odpowiedz cytując