Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14140
Stary 24.06.2012, 11:15
A może Seedorfa dałoby się sprowadzić do Wisły? Tylko obawiam się, że przy tym zarządzie nie da rady. Ale z pewnością przyciągałby on na trybuny dużą ilość kibiców.
Odpowiedz cytując