zbymak napisał(a):

|
Wroble ćwierkaja że... odchodzi Jarosz
|
No to pięknie. Za chwilę się okaże, że wzmacniamy konkurencję... Jarosz spokojnie znajdzie angaż w innym klubie, m.in. dlatego, że spędził 2 lata przy Stanie Valckxie więc jakieś kontakty na pewno złapał.