Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 24.06.2012, 10:19
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wroble ćwierkaja że... odchodzi Jarosz
No to pięknie. Za chwilę się okaże, że wzmacniamy konkurencję... Jarosz spokojnie znajdzie angaż w innym klubie, m.in. dlatego, że spędził 2 lata przy Stanie Valckxie więc jakieś kontakty na pewno złapał.
Odpowiedz cytując