Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 24.06.2012, 09:00
Cytat:
Strefa płatnego parkowania w Krakowie ma się powiększyć niemal o połowę. Urzędnicy miejscy chcą rozszerzyć ją o całe Grzegórzki i stare Podgórze. Projektem uchwały w tej sprawie radni miejscy zajmą się już na najbliższej środowej sesji. Jeśli go poprą, zmiany wejdą w życie w lutym 2013 r. Cieszą się mieszkańcy, bo łatwiej znajdą miejsce do parkowania pod domem, a denerwują przyjezdni kierowcy i właściciele firm.




Zaczynam się martwić o moje miejsce pod blokiem na Prądniku ... nasi radni są okazem totalnych zjebów
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując