|
to nie chodzi o wyniki, ani jakie to byly transfery, chodzi o to, że byly osoby które sie tym zajely odpowiednio wczesniej. A Bednarz to poprostu jedyna opcja, ktora zgodzi sie byc dyrektorem sportowym w tak amatorskim klubie jak Wisła.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|