Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57209
Stary 24.06.2012, 07:47
to nie chodzi o wyniki, ani jakie to byly transfery, chodzi o to, że byly osoby które sie tym zajely odpowiednio wczesniej. A Bednarz to poprostu jedyna opcja, ktora zgodzi sie byc dyrektorem sportowym w tak amatorskim klubie jak Wisła.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując