haldir_sgn napisał(a):

|
i nie mówcie mi, że to jest przypadek! łysol za każdym razem ma zerowy budżet, za każdym razem nie da się normalnie przygotować transferów, tylko na ostatnią chwile. Płaczcie, bo z udziałem Stana, mogliśmy poczuć chociaż nutke profesjonalizmu ( transfery zrobione przed okresem przygotowawczym )
|
Płakać

?
Sorki nie skorzystam z twojej rady. Kibic jestem. Zawsze przy nadziei.
Płakać to mi się w minionym sezonie chciało ale PO kilku meczach, mimo "nut profesjonalizmu".