Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57208
Stary 24.06.2012, 07:30
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
i nie mówcie mi, że to jest przypadek! łysol za każdym razem ma zerowy budżet, za każdym razem nie da się normalnie przygotować transferów, tylko na ostatnią chwile. Płaczcie, bo z udziałem Stana, mogliśmy poczuć chociaż nutke profesjonalizmu ( transfery zrobione przed okresem przygotowawczym )
Płakać ?
Sorki nie skorzystam z twojej rady. Kibic jestem. Zawsze przy nadziei.
Płakać to mi się w minionym sezonie chciało ale PO kilku meczach, mimo "nut profesjonalizmu".
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując