Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57206
Stary 23.06.2012, 22:59
Michal Krk napisał(a):Wyświetl post
Tragedią jest to, że za 2 dni zespół zaczyna treningi, a dziury w składzie dalej są niezałatane. Kontrakt z Pareiką niepodpisany. W dalszym ciągu nie ma określonego kręgosłupa zespołu na następny sezon. To wywiady Meliksona, że chce odejść, wywiad Chaveza, że ma oferty i że nie nic nie wiadomo. Plotki o odejściu Genkowa. Jak w takich nastrojach zespół ma zacząć treningi do nowego sezonu to współczuje Probierzowi

Czy nie da się uzupełnić składu przed rozpoczęciem treningów? Da się, nie trzeba robić tego w maju, ale się da. Przykład FC Vaslui wicemistrz Rumunii. Nie oceniam jakości przeprowadzonych przez ten klub transferów bo nie znam tych zawodników, ale zakontraktowali już 9 zawodników (za TF). Człowiek odpowiedzialny za transfery wykonał swoją robotę. Trener od początku ma zawodników, może wykonywać swoją pracę i można późnij ją oceniać. Jestem ciekawy jak im pójdzie w eliminacjach CL. Pewnie znowu będzie wielkie zdziwienie jakim cudem znowu nieznany rumuński klub awansował.

A u nas Jacek Bednarz dalej 'negocjuje'.


Ale widzac jak ten klub jest obecnie zarzadzany ,to ja sie nie dziwie ze nikt tutaj nic nie wie.

Bednarz mial tyle czasu zeby kogos sciagnac PRZED rozpoczeciem sezonu-kogos wartosciwiego itd,ale skonczylo sie tak jak zawsze,czyli przygotowania zespolu w rozsypce.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując