jakkfk napisał(a):

a Grosicki
- A słynna już sprawa biletów?
- Jestem za małą rybką, by wychodzić przed szereg. Było w pewnym momencie tak, że nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść. Wiem, że trwały na ten temat rozmowy.
- Grzegorz Lato mówi, że każdy z was dostał po jedenaście biletów.
- Czy po jedenaście… Może tak. Chyba po osiem, potem po jeszcze dwa czy trzy. Może i po jedenaście. Rozmowy dotyczyły jakichś dodatkowych wejściówek, bo np. cztery lata temu niektórzy zawodnicy dostawali po dwadzieścia biletów. Niektórzy zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić] i nie do końca było wiadomo, czy będą mogli, czy nie.
nie ma jaj, żeby powiedzieć jak było, pomroczność jasna, czy co?
|
Tak, raczej stara się nie srać we własne gniazdo, dlatego udaje, że nie do końca wie jak było. Przynamniej oficjalnie tak mówi.
Znaczy możesz wierzyć, że nie pamięta jak dokładnie było i ile biletów dostał ale ja nie kupuje takich nagłych amnezji.
Ponadto w czym problem. Bo przecież Grosicki w tym wywiadzie potwierdza że dostali 8 biletów (a może nawet i 11), więc potwierdzasz to co mówie, że nie tylko Lato mówi o 8 biletach?