Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57202
Stary 23.06.2012, 17:33
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Czyli im gorze tym lepiej ...
Siadaj w sektorze gości.
[świadoma prowokacja]
W poważnej lidze coroczne wpadki w zarządzaniu i drenowanie klubu z najlepszych nie są nagradzane bynajmniej mistrzostwem tylko spadkiem. Do Polski te zwyczaje jeszcze nie dotarły.
..
Odpowiedz cytując