Grantar napisał(a):

Czyli im gorze tym lepiej ...
Siadaj w sektorze gości.
[świadoma prowokacja]
|
W poważnej lidze coroczne wpadki w zarządzaniu i drenowanie klubu z najlepszych nie są nagradzane bynajmniej mistrzostwem tylko spadkiem. Do Polski te zwyczaje jeszcze nie dotarły.