Dlaczego nikt z pilkarzy nie broni swojego "kapitana"? Bo wszyscy wiedza, ze nie ma racji i ze klamie(nt. tego, ze niewiadomo czy rodzina wejdzie na mecz

...dobre). Wywiad z Grosickim rozwial wszystkie watpliwosci, a Lato zmasakrowal Kubusia na tej ostatniej konferencji. To, ze facet powinien stracic opaske, to chyba oczywiste...nie dosc, ze nie ma odpowiedniego charakteru, to bawi sie w jakies gierki i pokazuje na czym mu zalezy(wysokie premie, o ktore sie wyklocal czy wspominane bilety).