michu-k napisał(a):

Lepie być lemingiem niż...
Dokończ sobie
|
...Dyslektykiem

Co prawda za leminga się nie uważam dlatego nie wiem jak to jest nim być ale jeśli miałbym wybierać to wolę być dyslektykiem. Zresztą podobno dyslektycy nadrabiają inteligencją

.
A przy okazji dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd ortograficzny. Jeśli tylko tyle masz do dodania po przeczytaniu całego tekstu to chyba musiał Cię przekonać

.