Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17939
Stary 23.06.2012, 16:31
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Lepie być lemingiem niż...

Dokończ sobie
...Dyslektykiem Co prawda za leminga się nie uważam dlatego nie wiem jak to jest nim być ale jeśli miałbym wybierać to wolę być dyslektykiem. Zresztą podobno dyslektycy nadrabiają inteligencją .
A przy okazji dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd ortograficzny. Jeśli tylko tyle masz do dodania po przeczytaniu całego tekstu to chyba musiał Cię przekonać .