Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7371
Stary 23.06.2012, 15:49
jakkfk napisał(a):Wyświetl post
Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.

Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.
Skąd informacje, że weszlo powoływało się na Lato? Oni akurat znają piłkarzy, którzy byli w kadrze (chociażby wywiad z Grosickim po turnieju), że nie wierzę, że nie weryfikowali tej informacji.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Co według Ciebie powinien teraz przyszły trener zrobić z Kubą, albo sam Kuba w kontekście gry w reprezentacji?
Szczerze, to obojętne mi to. Ta kadra jest tak skompromitowana, że nieważne czy będzie w niej dalej grał czy nie nic się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.06.2012 o godz. 16:42.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując