jakkfk napisał(a):

Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.
Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.
|
Skąd informacje, że weszlo powoływało się na Lato? Oni akurat znają piłkarzy, którzy byli w kadrze (chociażby wywiad z Grosickim po turnieju), że nie wierzę, że nie weryfikowali tej informacji.
kacpaw91 napisał(a):

|
Co według Ciebie powinien teraz przyszły trener zrobić z Kubą, albo sam Kuba w kontekście gry w reprezentacji?
|
Szczerze, to obojętne mi to. Ta kadra jest tak skompromitowana, że nieważne czy będzie w niej dalej grał czy nie nic się nie zmieni.