Wyświetl pojedynczy post
jakkfk
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7369
Stary 23.06.2012, 15:10
rafalek napisał(a):Wyświetl post
No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..
Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.

Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując