rafalek napisał(a):

|
No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..
|
Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.
Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.