wislak68 napisał(a):

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/...e,1609311,4199
Szczególnie wywiad z Gudzowatym warty przeczytania, mimo tego, że troszke chaotyczny..Zawsze myślałem, że Gudzowaty to człowiek z samego środka "układu"..Coś się pozmieniało, czy miałem o nim mylne wrażenie, pewnie sugerując się ogromnym majątkiem..
Co do pozostałych artykułow..
Mozna się domyślać co miały sugerować opini publicznej tvnowskie UWAGI o tym jak miejsca odwiertów niszczą środowisko, a czarna woda płynie w studniach w okolicach odwiertów..Sprytny zabieg..Niby chodziło o dobro pojedynczych ludzi, niby tylko o odwierty, a nie o samą eksploatacje, ale przekaz popłynął jasny co w połączeniu z regularną dezinformacją na temat gazu łupkowego, już odnosi pierwsze sukcesy.. Co za "państwo"..ja pierodle..