Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7361
Stary 23.06.2012, 12:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nie chodzi o to czy mało czy dużo.... moim skromnym zdaniem Kuba nie tyle o liczbę biletów się żalił, tylko o to, że ogólnie była zła atmosfera zrobiona przez PZPN. Bilety miały być tylko przykladem żalu wyrażanego wobec PZPN
Jak już bawimy się w co autor miał namyśli, to ja to widzę tak: Piłkarze się skompromitowali i zamiast się do tego przyznać, to sobie wymyślili że winne zawalą na PZPN, bo jak wiadomo PZPN to wróg numer jeden społeczeństwa.
Ostatnio edytowane przez Luu... : 23.06.2012 o godz. 12:40.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując