Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1198
Stary 23.06.2012, 12:12
Tyle że telefon za 720zł mam u siebie na miejscu a w Krakowie widziałem nowy, gwarancja 2 lata itd za 689zł. Niby 31 zł to przodu ale też musze do Krakowa dojechać, stracić czas i na ewentualne naprawy, reklamacje ( odpukać! ) też trzeba będzie dojeżdżać.. Ale dzieki za odzew
Odpowiedz cytując