Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7359
Stary 23.06.2012, 12:11
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
.



Jak mówię, nie chodzi o to, aby dostali za darmo, ale by mieli pewne te bilety jeżeli zapłacą nominalną cenę. Lepiej, aby oni byli na trybunach niż osoby, dla których mecz to lans. Albo żeby ktoś kto kupił bilet bo udało mu się go wylosować sprzedawał je innym za znacznie wyższą stawkę.


Pracą piłkarza jest gra w piłkę. Jeżeli nie potrafią się skupić na wykonywaniu swoich obowiązków może niech zmienią pracę. Gówno mnie obchodzą ich żale, że 8 biletów na mecz to za mało. Przyjechali do Polski reprezentować nasz kraj a jedyne co z tego wyszło to kompromitacja.
Odpowiedz cytując