kacpaw91 napisał(a):

Kuba miał rację. Dlaczego sportowcy (główni aktorzy tego przedstawienia) mają otrzymać mniej biletów niż PZPN, sponsorzy, czy osoba, która je wylosuje przed Euro? Kubie raczej nie chodziło o to, że koniecznie to mają być bilety darmowe. Sądzę, że jakby było tak, że dostają X biletów, ale płacą za nie normalną cenę, to by tak zrobili i nic nie mówili. Moment kiedy to powiedział nie był zły. Mleko się rozlało i odpadliśmy z Euro. Jakby to powiedział przed meczem to byłoby gorzej.
Nie rozumiem nagonki Weszło. Jeden artykuł to dla nich mało... Nudne to już.
|
A dlaczego mieliby dostać więcej biletów? Za to że są "główni aktorzy tego przedstawienia" (choć naszych to bym raczej nazwał statystami) dostali jeszcze 15 tyś startowego na mecz. Ponadto za każdy punkt otrzymali kasę. Tak z Grześkiem wynegocjowali że nawet z grupy nie musieli wychodzić a i tak kasa za marne 2 remisy spłynie na konto. Widać, że była wiara w zespole. Jakby mieli odrobinę przyzwoitości to by te całe startowe przekazali na jakąś fundacje, domy dziecka, itp. Ta kasa im się po prostu nie należy. Nie osiągnęli nic!!!