Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7356
Stary 23.06.2012, 11:35
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Kuba miał rację. Dlaczego sportowcy (główni aktorzy tego przedstawienia) mają otrzymać mniej biletów niż PZPN, sponsorzy, czy osoba, która je wylosuje przed Euro? Kubie raczej nie chodziło o to, że koniecznie to mają być bilety darmowe. Sądzę, że jakby było tak, że dostają X biletów, ale płacą za nie normalną cenę, to by tak zrobili i nic nie mówili. Moment kiedy to powiedział nie był zły. Mleko się rozlało i odpadliśmy z Euro. Jakby to powiedział przed meczem to byłoby gorzej.

Nie rozumiem nagonki Weszło. Jeden artykuł to dla nich mało... Nudne to już.
a co sportowcy to nad ludzie ....a mało zarabiają żeby nie mogli kupić biletów tak jak normalny człowiek? a gadanie że chcieli kupić ale nie wiedzieli ile dostaną z pzpn to juz kpiny. za takie coś co odjebali na ME to w ogole biletów nie powinni dostać.

jak by mieli troche ambicji, to po takim blamażu (tak blamazu bo inaczej nie można nazwać odpadnięcia z najslabszej grupy, na imprezie w której są gospodarzami i mają wszystko zeby osiagnąc sukces) wyszli by do ludzi i powiedzieli że dali dupy, są po prostu za słabi na tak wielkie imprezy i posypali głowe popiołem. A nie ośmieszali się tym że dostali za mało biletów. nie rozumiem, jak by dostali po 1000 biletów na głowe to by grali lepiej

zwykły człowiek odkładał nie kiedy i przez cały rok, zrezygnował z wakacji żeby kupić bilet na mecze euro i możliwość obejrzenia tych patałachów a oni bezczelnie jeszcze mają do kązdego pretensje, no sorry ale to nie jest zbyt normalne moim zdaniem.

a co do koszulki, ale z ust dupy się nie robi. powiedziął by że przekazuje na aukcje jedną ze swoich koszulek i nikt by nie miał pretensji. a tak to zrobił z siebie pośmiewisko i pogrązył coraz mocniej...
i nie ma tutaj znaczenia że to b. gracz Wisły, jak by to był ktoś z Legii czy Lecha napisał bym to samo
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując