kacpaw91 napisał(a):

Kuba miał rację. Dlaczego sportowcy (główni aktorzy tego przedstawienia) mają otrzymać mniej biletów niż PZPN, sponsorzy, czy osoba, która je wylosuje przed Euro? Kubie raczej nie chodziło o to, że koniecznie to mają być bilety darmowe. Sądzę, że jakby było tak, że dostają X biletów, ale płacą za nie normalną cenę, to by tak zrobili i nic nie mówili. Moment kiedy to powiedział nie był zły. Mleko się rozlało i odpadliśmy z Euro. Jakby to powiedział przed meczem to byłoby gorzej.
Nie rozumiem nagonki Weszło. Jeden artykuł to dla nich mało... Nudne to już.
|
a co sportowcy to nad ludzie

....a mało zarabiają żeby nie mogli kupić biletów tak jak normalny człowiek? a gadanie że chcieli kupić ale nie wiedzieli ile dostaną z pzpn to juz kpiny. za takie coś co odjebali na ME to w ogole biletów nie powinni dostać.
jak by mieli troche ambicji, to po takim blamażu (tak blamazu bo inaczej nie można nazwać odpadnięcia z najslabszej grupy, na imprezie w której są gospodarzami i mają wszystko zeby osiagnąc sukces) wyszli by do ludzi i powiedzieli że dali dupy, są po prostu za słabi na tak wielkie imprezy i posypali głowe popiołem. A nie ośmieszali się tym że dostali za mało biletów. nie rozumiem, jak by dostali po 1000 biletów na głowe to by grali lepiej
zwykły człowiek odkładał nie kiedy i przez cały rok, zrezygnował z wakacji żeby kupić bilet na mecze euro i możliwość obejrzenia tych patałachów a oni bezczelnie jeszcze mają do kązdego pretensje, no sorry ale to nie jest zbyt normalne moim zdaniem.
a co do koszulki, ale z ust dupy się nie robi. powiedziął by że przekazuje na aukcje jedną ze swoich koszulek i nikt by nie miał pretensji. a tak to zrobił z siebie pośmiewisko i pogrązył coraz mocniej...
i nie ma tutaj znaczenia że to b. gracz Wisły, jak by to był ktoś z Legii czy Lecha napisał bym to samo