|
No, ale tam myślą na poważnie o rozwoju klubu (?) i mają do dyspozycji kasę, a nie miedziaki. U nas jest amatorka, wszystko jest na udo, prowizorka. Jeśli klub jest prowadzony w śmieszny sposób, to tak samo będzie się prezentował na tle europejskich zespołów - śmiesznie. I moją nadzieją jest, że nawet ta liga zweryfikuje ten sposób zarządzania, boleśnie. Inaczej nadal będziemy tkwić w miejscu.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.06.2012 o godz. 07:24.
. .
|