Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Ben9
Junior Member
Od: 10.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
2021
22.06.2012, 23:25
Witam,
mógłby ktoś wrzucić jakieś fajne zdjęcie lub podesłać link do stadionu R22 w bardzo dobrej jakości bo chcę zrobić sobie z niego obraz na ścianę (ok. 130x50), mile widziane czarno-biało lub sepia
Z góry wielkie dzięki.
Wisła & Jaga zawsze razem !
Ben9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ben9
Znajdź inne posty napisane przez Ben9