Wyświetl pojedynczy post
Ben9
Junior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 22.06.2012, 23:25
Witam,
mógłby ktoś wrzucić jakieś fajne zdjęcie lub podesłać link do stadionu R22 w bardzo dobrej jakości bo chcę zrobić sobie z niego obraz na ścianę (ok. 130x50), mile widziane czarno-biało lub sepia
Z góry wielkie dzięki.
Wisła & Jaga zawsze razem !
Odpowiedz cytując