|
Jest na to wszystko wytłumaczenie, bo nie wierzę, żeby Bednarz był aż takim idiotą. Wiedząc, że pozbędzie się Diaza i Paljica miał już kilka miesięcy temu kandydatów, z którymi prowadził jakieś tam rozmowy. Przynajmniej tak nakazywałby zdrowy rozsądek.
Więc równie dobrze jakiś obrońca może być po cichu dogadany.
|