Możliwe, ale tak naprawdę wróżenie z fusów. Nie widziałem jeszcze takiego zachowania polskich kibiców, januszy czy normalnych. A to że to obcokrajowcy to dodaje smaczku. Natomiast zgodzę się że za piweczka w dłoni 100 ładnie sypałyby się do portfeli.
Poza tym zajebista nuta
