Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 22.06.2012, 17:23
Możliwe, ale tak naprawdę wróżenie z fusów. Nie widziałem jeszcze takiego zachowania polskich kibiców, januszy czy normalnych. A to że to obcokrajowcy to dodaje smaczku. Natomiast zgodzę się że za piweczka w dłoni 100 ładnie sypałyby się do portfeli.

Poza tym zajebista nuta
Odpowiedz cytując