|
Ja mam LWW od niedawna, i mogę się wypowiedzieć:
1.Design widać, jak dla mnie ok, niektórzy narzekają.
2.Tylna klapka trzeszczy już po zaledwie kilku jej zdjęciach... Mi to nie przeszkadza, ale wadą niezaprzeczalnie jest.
3.Głośniki, według mnie jak na tej ceny smartphona, dają czadu. Głośniki 4,5/6
4.Aparat ujdzie, ale raczej nienajlepszy. Aparat 2/6
5.Prędkościowo jest świetny. Ace bije na głowę. Prękość działania 5,5/6
6.Wyświetlacz na pewno zdecydowanie słabszy od np. Neo V, ale daje radę, ja działam w internecie, nawet na stronach nie moblinych i da się. Może bez wielkiego komfortu, ale jako urządzenie do internetu tylko poza domem nawet się nadaje. Wyświetlacz 4/6
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|