Reksio33 napisał(a):

Co do tej koszulki Błaszcza to wg mnie nie jest tak do końca jak się wydaje. Przecież oni tych koszulek mają multum, równie dobrze jak brał koszulkę (albo dostał z magazynu - nie wiadomo czy dostają je do domu na pamiątkę) to zaszła zwykła pomyłka, a jako, że oni tych koszulek na prawdę mają dużo to nie zauważył, że tam są różnice w logach na rękawach.
Poza tym koszulka w studiu niekoniecznie musi być tą co będzie na aukcji, mogła być po prostu w celach pokazowych.
|
Haha, tak, tak na pewno

Nie rozumiem po co go bronisz, najpierw wyjechał z idiotycznym tekstem o biletach dla rodziny, teraz sprawa z koszulką... Szacun dla niego za przeszłość i za cały ogół, ale ten burdel, który zrobił wokół siebie jest winą jego, nieprawdaż?