Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7347
Stary 22.06.2012, 17:05
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Co do tej koszulki Błaszcza to wg mnie nie jest tak do końca jak się wydaje. Przecież oni tych koszulek mają multum, równie dobrze jak brał koszulkę (albo dostał z magazynu - nie wiadomo czy dostają je do domu na pamiątkę) to zaszła zwykła pomyłka, a jako, że oni tych koszulek na prawdę mają dużo to nie zauważył, że tam są różnice w logach na rękawach.

Poza tym koszulka w studiu niekoniecznie musi być tą co będzie na aukcji, mogła być po prostu w celach pokazowych.
Haha, tak, tak na pewno Nie rozumiem po co go bronisz, najpierw wyjechał z idiotycznym tekstem o biletach dla rodziny, teraz sprawa z koszulką... Szacun dla niego za przeszłość i za cały ogół, ale ten burdel, który zrobił wokół siebie jest winą jego, nieprawdaż?
Odpowiedz cytując