Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.06.2012, 14:57
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ten emeryt Benhałer co by nie mówić wprowadził nas po raz pierwszy i jedyny jak narazie do Euro. Myslisz, ze taki Smuda mało nas kosztował ? Poczytaj trochę.
Zresztą bardziej mi chodziło o kogos takiego jak Hiddink, który mając wcale nie najwyższych lotów kopaczy (koreańczycy) wprowadził Koreę do ćwierćfinału MŚ (Mistrzostw Świata nie Europy czyli jeszcze Brazylia, Argentyna). Czyli curva można !

Lepszy lew na czele stada baranów, niż baran na czele stada lwów. Znasz to powiedzenie ? często się sprawdza.
Nawet do półfinału.
Tylko, akurat tu przez 1/8 Włochy i 1/4 Hiszpania (2 gole H ze "spalonych") przeciągnęli ich sk.. sędziowie.
Ale wiadomo o co Ci chodzi (Rehhagel - Grecja 2004 itp.)
Odpowiedz cytując