agii1 napisał(a):

powtarzam głowa do góry szykuje się moze hit transferowy,że ma do nas wrócic ktos z dawnej wisły
|
Paweł Strąk i Grzegorz Kmiecik?
sorry, jestesm złośliwy z natury...
E: ale jak juz tak o tym mysle to fajnie jakby to był Czikosz albo Mijailovic...