Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14103
Stary 22.06.2012, 13:14
agii1 napisał(a):Wyświetl post
powtarzam głowa do góry szykuje się moze hit transferowy,że ma do nas wrócic ktos z dawnej wisły
Paweł Strąk i Grzegorz Kmiecik?

sorry, jestesm złośliwy z natury...

E: ale jak juz tak o tym mysle to fajnie jakby to był Czikosz albo Mijailovic...

Odpowiedz cytując