Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14100
Stary 22.06.2012, 13:03
Jak z dawnej Wisły to pewnie kit. Przeciez większośc zawodników jest już po trzydziestce. W Wiśle trzeba świeżej krwi, ludzi głodnych sukcesów. Takich jak np.Mateusz Mak, Kupisz czy inni.

Cytat:
Podobno Angelo Hughues.
Na trenera bramkarzy moze przyjśc puszczał babole ale mimo to miło go wspominam. Czasy Wielkiej Wisły
Odpowiedz cytując