Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 22.06.2012, 13:01
Szacun dla kibicow niemieckich, jesli potwierdza sie te informacje. Widac ida naszym wzorem z 2006r. . A na boisku bedzie miazga, nie zdziwie sie jak Gomez ustrzeli hat-tricka. Kazdy by chcial trafic obojetnie ktorego przeciwnika z naszej grupy smiechu ;]
Odpowiedz cytując