Szacun dla kibicow niemieckich, jesli potwierdza sie te informacje. Widac ida naszym wzorem z 2006r.

. A na boisku bedzie miazga, nie zdziwie sie jak Gomez ustrzeli hat-tricka. Kazdy by chcial trafic obojetnie ktorego przeciwnika z naszej grupy smiechu ;]