agii1 napisał(a):

głowa do góry bedzie lepiej
|
Skąd ten optymizm?
Transfery będą na pewno, kwestia jakie. Najgorzej ze druzyna zaczyna przygotowania w poniedziałek. A skład zmieni się w dużym stopniu, bo juz odeszło bodaj 7 zawodników. Także mało czasu pozostanie na zgranie ich przed ligą.
Bracia Makowie to ciekawi zawodnicy, ale do Wisły wziąłbym tylko Mateusza. W kazdym razie on sam niewiele zdziała. Dopiero rozpoczął grę w Ekstraklasie.Za rok, dwa będzie stanowił o sile tej druzyny, na razie jeszcze pewnie nie. (chociaz chciałbym

)