Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14097
Stary 22.06.2012, 12:41
agii1 napisał(a):Wyświetl post
głowa do góry bedzie lepiej
Skąd ten optymizm?

Transfery będą na pewno, kwestia jakie. Najgorzej ze druzyna zaczyna przygotowania w poniedziałek. A skład zmieni się w dużym stopniu, bo juz odeszło bodaj 7 zawodników. Także mało czasu pozostanie na zgranie ich przed ligą.

Bracia Makowie to ciekawi zawodnicy, ale do Wisły wziąłbym tylko Mateusza. W kazdym razie on sam niewiele zdziała. Dopiero rozpoczął grę w Ekstraklasie.Za rok, dwa będzie stanowił o sile tej druzyny, na razie jeszcze pewnie nie. (chociaz chciałbym )
Odpowiedz cytując