Gwiaździsty napisał(a):

|
Ciekawe jak oni zdobyli te 30 tys. biletów, skoro większość z nich była losowana przed Euro ? Chyba, ze koniki.
|
A jak się stało, że polskich kibiców na meczach bylo po 50 tysiecy?
Gdy ktoś się zgłaszał po bilety to była też opcja 'follow my team' i ona zdaje się uwzględniała także opcję fazy play-off, ale głowy nie daję. Poza tym - ostatnio wiele wejściówek normalnie można było kupować w portalu biletowym, więc Niemcy na pewno mocno się o nie starali. Nadal można kupować na ćwierćfinały i półfinał w Doniecku...