Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57191
Stary 22.06.2012, 11:28
westersyl napisał(a):Wyświetl post
A według mnie Mateusz jest niezły już teraz. Oprócz tego że ma dobrą motorykę to jeszcze dobrze gra z pierwszej piłki oraz myśli na boisku, stara się nie tracić piłki w głupi sposób. Prowadzenie piłki również mu również kłopotu. Według mnie pokazał się na tyle dobrze aby sprowadzić go teraz co pisałem jeszcze przed końcem rozgrywek. Michała też widziałem w jednym meczu i nie uważam żeby grał jakoś słabo. To co weszło przedstawia nie zawsze jest prawdą.

Moim zdaniem Mateusz zapowiada się podobnie, a nawet lepiej niż Małecki u progu wejścia w seniorską piłkę. Myślę że dla niego to też dobry moment aby do nas trafić.
Dodałbym do tego, że dobrze bije stałe fragmenty gry, a z nami też dograł ładną piłkę do Buzały na 1:0. Jak dla mnie to oczywiste, że ma potencjał, aby u nas grać.
Odpowiedz cytując