Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17902
Stary 22.06.2012, 11:01
Niedawno tak mocno płakusiali na forum miłośnicy ryżego magika, próbując nam udowadniać, ze przemarsz Rosjan z sierpami i młotami przez Warszawę jest czyms tak normalnym i oczywistym, że ich ukochana HGW nie może im tego zabronić a wręcz przeciwnie jak to zrobił Donald ......zaprosić do wspólnego tańca z nimi.
Jak się okazało rosyjskie media (!!!) nie podzieliły tej radości i tak podumowały tamte wydarzenia :

Cytat:
Rosjanie krytykują organizacje Euro

W rosyjskich mediach ukazał się szereg artykułów podsumowujących Euro w Polsce. Wśród mankamentów turnieju, oprócz fatalnej postawy Rosjan pojawiła się krytyka rosyjskich "pseudokibiców, którzy haniebnie przyczynili się do kar dla naszego związku" oraz... polskiej policji i polityków.

Do głównych zarzutów wobec Polaków należy wyrażenie zgody na prowokacyjny marsz przed meczem Polski z Rosją. Starcia trwały praktycznie przez cały dzień, a chuligani z obu stron mieli w tym dniu wyjątkowo dużo do roboty. Rosjanie uważają, że większą winę ponieśli w tym wypadku moskiewscy fanatycy, którzy organizacją marszu jawnie sprowokowali Polaków. Media narzekają, że silne państwo nie powinno pozwalać na podobne manifestacje.

Drugi zarzut to zachowanie policji, która nawet jak na ciężkie rosyjskie standardy, okazała się być brutalna, nieskuteczna i kompletnie nieprzygotowana do reakcji w miejscach tej reakcji wymagających.

Polskim kibicom poświęca się znacznie mniej miejsca. To kto tam w końcu przynosi ten "wstyd na całą Europę"? Kibole czy pseudopolitycy?

No i co spece od ksenofobii, zaściankowości, seksizmu, rasizmu, antysemityzmu itp. ? Zawsze gotowi nadstawiać tyłek Polski każdemu kto chce, a tu nie dość, że nie pochwalili waszej gotowości to jeszcze zganili