Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2012, 10:32
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Nieco z innej beczki. Czytaliście już tekst o Krakowie w kontekście Euro?
http://www.sport.pl/euro2012/1,12711..._zaszlaby.html

Jak dla mnie, słowa Neczyporenki sa po prostu żalami ukraińskiego działacza, że Kraków zarobił (jako miejsce pobytowe), a Charków - nie bardzo.
Jasne, że tak. Jakoś Anglikom, którzy stacjonują w Krakowie a mecze też rozgrywali na Ukrainie nie przeszkodziło to w zajęciu pierwszego miejsca w grupie. Poza tym nie wiedziałem, że Charków to takie piękne miejsce przy którym Kraków wypada tak blado .

Cytat:
Inna rzecz, w meczu przeciwko Grekom Niemcy będą "u siebie" chyba najbardziej ze wszystkich ćwierćfinałowych drużyn. Według tego co piszą dziennikarze, na stadionie może zameldować się ok. 30 tys. niemieckich fanów
Ciekawe jak oni zdobyli te 30 tys. biletów, skoro większość z nich była losowana przed Euro ? Chyba, ze koniki.

Cytat:
+ kanclerz Merkelowa + prezydent Gauck. Tak się zastanawiam, czy dla Niemców występ w Gdańsku może znaczyć tyle, co np. dla Polaków znaczyłby ewentualny występ we Lwowie?
Znaczy o wiele więcej. Przy obecnie rządzącym premierze Tusku czują się faktycznie jak "w domu". My we Lwowie nie mielibyśmy takiego poczucia. Na Ukrainie nikt by nie czapkował naszej delegacji.
Odpowiedz cytując