Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57189
Stary 22.06.2012, 10:19
muerte napisał(a):Wyświetl post
Wg facebooka ForumWisla, Wisła interesuje się Makami.
Makami? Rozumiem jakby Olkowskim ale Makami? Już od początku chodziły ploty, że jeden z nich jest tylko doczepką do bardziej utalentowanego brata, ale nawet ten niby lepszy, który faktycznie grał w Bełchatowie (Mateusz?) nie pokazał nic co by choć sugerowało, że może poradzić sobie w Wiśle. Jak widziałem jego kilka meczów to fajnie poruszał się po boisku...i tyle. Nic z tego nie wynikało. Już mamy jednego takiego zawodnika - zwie się Iliev tyle, że nasz porusza się 3 razy fajniej

Odpowiedz cytując