Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57188
Stary 22.06.2012, 10:17
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Bunoza na lewej ... ? No nie wiem.
W mojej ocenie on (w dobrej formie) najbardziej nadaje się na stopera. Jest mało zwrotny a minięcie bocznego obrońcy zwodem to duże zagrożenie. W parze z Głowackim w środku może by podołał. Bunoza ma podobna charakterystykę jak Czekaj czyli: trochę zbyt duża skłonność "wchodzenia na raz", dobra gra głową, i duża zaleta - wyprowadzanie piłki - potrafi minąć całą drugą linie lub mocno po ziemi dograć do przodu.
Lewa obrona to wg mnie nadal tylko solidny Burliga i nikt więcej.
Ja bym spróbował wyjąć Magierę z Górnika.
Też tak to postrzegam, ale chodziło mi o to, że obawiam się, że ktoś wpadnie na taki pomysł. Lewego obrońcę nie jest łatwo znaleźć.

Chyba, że Stanek, czy jakiś inny z MESY będzie rezerwowym lewym obrońcą, a podstawowym... przesunie się Jovanovicia. TM to nie jest zbyt dobre źródło, ale jak go sprowadzaliśmy zaciekawiła mnie żółta kropka na LO u Jovanovicia. Nie mniej jeżeli nikogo nie ściągniemy to będzie istne kombinowane.
Odpowiedz cytując